Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

OTWARCIE OKNA ŻYCIA PRZY NASZYM OPACTWIE- 6 WRZEŚNIA 2010 r

O godz. 17.00 J.E. Ks. Biskup . Stanisław Stefanek poświecił i otworzył Okno Życia, znajdujące się przy naszym Opactwie.-

więcej: http://www.kuria.lomza.pl/index.php?wiad=3363

28 kwietnia 4 lata od istnienia Okna Życia w samo południe zostało złożone pierwsze dzieciątko. Była to kilkunasto godzinna śliczna DZIEWCZYNKA
Po wyjęciu z Okna Życia natychmiast sprawdziłyśmy stan jej zdrowia i zadzwoniłyśmy na pogotowie.

 

 

OTWARCIE OKNA ŻYCIA PRZY NASZYM OPACTWIE:

 

Na początku chciałybyśmy podziękować Bogu w Trójcy Przenajświętszej, że wybrał to nasze Opactwo na swoje miejsce życia. Podziękować również Matce Najświętszej, że właśnie tutaj  i na całym świecie  czuwa i broni życia.

Naszym zadaniem jest dawanie życia duchowego i bronienie  życia naturalnego od poczęcia aż do naturalnej śmierci. To Okno Życia, które wczoraj zostało otwarte przy naszym klasztorze Mniszek Benedyktynek w Łomży wpisuje się w to powołanie. Staramy się czynić  to poprzez wierne trwanie przy Jezusie, w siostrzanej wspólnocie  na wzór życia pierwotnego  Kościoła ( Dz. Ap. 2,42),  w duchu nowego  Chrystusowego przykazania  miłości : ,, Miłujcie się wzajemnie jak Ja was umiłowałem" ( J 15, 12-14), w siostrzanej jedności i pokoju.  Praktycznie to  realizujemy  poprzez naszą modlitwę i pracę w duchu naszego Założyciela św. Benedykta. Z radością więc podejmujemy to nowe dzieło!

Mniszki Benedyktynki

 

S. Stefania OSB
nie, 19 lutego 2012 11:49
Data ostatniej edycji: wt, 31 października 2017 15:27:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę