Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Bal Karnawałowy

Choinka czyli Bal Karnawałowy przedszkolaków, to jedna z najbardziej szalonych imprez w przedszkolu, podczas której bawią sie dzieci, rodzice i nauczyciele. W tym roku odbyła się w dniu 11 stycznia 2012 roku.

Już od rana do przedszkola przybywali najróżniejsi goście z różnych krain świata, tego rzeczywistego i tego bajkowego. Zebranych powitała pani dyrektor Jadwiga Juchniewicz, dalszą zabawe poprowadziła nauczycielka z grupy czterolatków Martyna Napiwodzka przebrana za Czarownicę. Tańce przeplatały konkursy i zabawy sprawnościowe, a Czarownica przenosiła uczestników balu co rusz to w inne miejsce kuli ziemskiej. I chociaż śniegu u nas nie ma to przybył Mikołaj wraz z dwoma młodymi pomocnikami. Oprawę muzyczną balu zapewnili panowie Grzegorz Narewski i Piotr Dąbrowski.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 11 stycznia 2012 23:21
Data ostatniej edycji: cz, 12 stycznia 2012 00:20:59

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę