Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Mikołajki

My pragniemy by Święty Mikołaj Przybył do nas w asyście aniołów, By przytulił i nas obdarował, By pocieszył gdy trzeba i pomógł. Dajesz nam tak wiele, Jesteś przyjacielem. Mikołaju.

Już od samego rana przedszkolaki, spoglądając przez okno, wypatrywały Rudolfa ciągnącego czarodziejskie sanie.  Brak śniegu nie zmylił odważnego renifera i jak co roku we wczesnych godzinach rannych  Święty Mikołaj przybył do przedszkola. Na buziach maluchów od razu pojawił się uśmiech, bo przecież wszyscy z niecierpliwością czekali na jego wizytę. Mikołaj chętnie odpowiadał na pytania dzieci, ale żeby dostać od niego prezent dzieciaki musiały zaśpiewać piosenkę lub powiedzieć wierszyk. Wszystkie grupy doskonale poradziły sobie z tym wyzwaniem, zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Następnie wraz ze swoimi pomocnikami Mikołaj rozdał prezenty grzecznym dzieciom (niegrzecznych w naszym przedszkolu nie ma ). Mimo ciężkiej pracy i konieczności odwiedzenia jeszcze innych dzieciaków w Łomży, nasz Gość znalazł chwilę na wspólne zabawy z naszymi przedszkolakami. Wszystkie dzieci chętnie bawiły się przy muzyce, a do pląsów zachęciły również niecodziennego Gościa. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia i zaprosiliśmy Gościa na Bal choinkowy.

Autor tekstu: Martyna Napiwodzka

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 06 grudnia 2011 22:03
Data ostatniej edycji: wt, 06 grudnia 2011 23:02:40

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę