Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

"Popatrz, posłuchaj, pokochaj" - przedszkolaki w Drozdowie

Pod takim hasłem dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 5 w Łomży odwiedziły 6 października 2011r Muzeum Przyrody w Drozdowie. Głównym celem wycieczki było poznanie i uwrażliwienie dzieci na piękno otaczającej nas przyrody.

Tuż po śniadaniu przedszkolaki pod opieką pani dyrektor Jadwigi Juchniewicz, swoich pań z grupy oraz przewodniczącego Rady Rodziców pana Krzysztofa Staniórskiego  wsiadły do autokaru i pojechały do muzeum. Już sama podróż autobusem była atrakcją dla dzieci, które najczęściej podróżują pieszo lub autami osobowymi rodziców. Podczas przejazdu z zaciekawieniem obserwowały uliczki naszego miasta oraz malowniczą dolinę Narwi. Na miejscu zwiedzanie poprowadziła pani przewodnik. Dzieci obejrzały salon dworski, trofea łowieckie, szatę roślinną Kotliny Biebrzańskiej, ptaki i ssaki Kotliny Biebrzeńskiej oraz Podwodny Świat Pięciu Kontynentów. Po opuszczeniu dworku przedszkolaki spacerowały i biegały w pięknym parku, zbierały kasztany, przeszły nowowybudowaną ścieżkę edukacyjną połączoną z oglądaniem tablic z ptakami i słuchaniem odgłosów ptaków. Po części dydaktycznej przyszedł czas na posiłek na świeżym powietrzu. Była oczywiście kiełbaska oraz  słodki poczęstunek.

Głęboko wierzymy w to, że tylko bezpośredni kontakt dziecka z naturą pod okiem dorosłych ukształtuje "małego przyjaciela przyrody".

Składamy gorące podziękowanie Dyrekcji muzeum za serdeczne przyjęcie.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 09 października 2011 21:36
Data ostatniej edycji: pon, 10 października 2011 09:50:57

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę