Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Palińscy wygrali na Perspektywie

Dwanaście par walczyło w sobotę w Otwartym Turnieju Deblowym, jaki odbył się na kortach Skate Parku na Osiedlu Perspektywa. Najlepsi okazali się bracia Rafał i Marcin Palińscy, którzy pewnie wygrali wszystkie swoje mecze.

- Jestem zadowolony z tego turnieju, bo po raz pierwszy w jego kilkuletniej historii była tak duża frekwencja. Cieszy mnie, że w jednej imprezie zagrali już doświadczeni i ograni zawodnicy, jak również bardzo młodzi ludzie - powiedział zadowolony organizator, Lech Malinowski z Powiatowego Zrzeszenia LZS. Na starcie, oprócz sporej grupy łomżyniaków, stanęli także zawodnicy z Białegostoku i Szepietowa. Zanim jednak rozpoczęły się gry, oficjalnego otwarcia dokonali przewodniczący PZ LZS i wicestarosta łomżyński Krzysztof Kozicki oraz prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa, Zbigniew Lipski.

Po trwającej cały dzień rywalizacji bezapelacyjnie wygrali bracia Palińcy, którzy nie dali najmniejszych szans swoim rywalom. W finale pewnie pokonali parę Wiesław Wojno i Henryk Dąbrowski z Szepietowa 6:3, 6:0. Na trzecim miejscu uplasowali się inni  "przyjezdni", Krzysztof Turkowski z Szepietowa i Jacek Klimaszewski z Białegostoku, którzy w małym finale okazali się lepsi do łomżyńsko-białostockiego duetu Krzysztof Chełstowski/Wojciech Lisek, wygrywając 9:6.
Trzy najlepsze pary otrzymały okazałe puchary ufundowane przez SM Perspektywa i PZ LZS w Łomży. Jak zapowiedział Malinowski, tegoroczne zawody podbudowały go i dały motywację do organizacji tego typu turniejów w kolejnych latach - Nie ukrywam, że w poprzednich turniejach, kiedy tenisistów zgłaszało się dosłownie kilku, miałem chwilę zwątpienia i chciałem zrezygnować z tych zawodów. Ale tegoroczna edycja dała mi nadzieję, że w przyszłym roku będzie tych par jeszcze więcej i wypełnimy miejscami całą drabinkę na 16 par - zakończył Malinowski.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Marcin i Rafał Palińscy (Łomża)
2. Wiesław Wojno/Henryk Dąbrowski (Szepietowo)
3. Krzysztof Turkowski (Szepietowo)/Jacek Klimaszewski (Białystok)
4. Wojciech Lisek (Białystok)/Krzysztof Chełstowski (Łomża)
5-6. Krystian Kosakowski/Adam Jamiołkowski (Łomża)
Cezary Waldziński/Krzysztof Pałuska (Łomża)
7-8. Marek Kopczewski/Józef Ościłowicz (Łomża)
Mateusz Korytkowski/Błażej Ślesicki (Łomża)
9-12. Paweł Styła/Michał Grzymała (Łomża)
Damian Broniek/Jacek Dobrzański (Łomża)
Krzysztof Narewski/Tomasz Przybyszewski (Łomża)
Grzegorz Sztachański/Bartosz Mucharski (Łomża)

Tego samego dnia, w Zambrowie rozegrano Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Prezesa ZKS Olimpia. W zawodach uczestniczyło 14 tenisistów, z których najlepszy okazał się łomżyniak, Adam Styła. W finale pokonał on reprezentanta gospodarzy, Konrada Kossakowskiego 6:2, 6:2.

is


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę