Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Udany powrót Góralczyka

Główne zdjęcie
Adrian Góralczyk

Po kontuzji i atroskopi kolana w lutym w dobrym stylu na skocznię powraca Adrian Góralczyk - najlepszy w ostatnich latach zawodnik skoku w dal Ziemi Łomżyńskiej. W miniony weekend podczas rozgrywanych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu, zajął piąte miejsce w skoku w dal wartościowym rezultatem - 7.04 m – mówi Jan Kotowski trener z klubu LKS Narew Kurpiewski Łomża.

- Jeszcze pod koniec maja jego udział w zawodach był wykluczony. Aktualnie zawodnik jest całkowicie zdrowy i planuje następne starty – podaje trener zawodnika.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę