Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

Stary ŁKS ożyje?

Dziś wieczorem ma odbyć się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków – niedziałającego od roku - Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Walne w celu wyłonienia nowych władz klubu zwołał sądowy Kurator ŁKS Jolanta Horba.

(stary) Łomżyński Klub Sportowy zaprzestał działalności niemal równo rok temu. Sięgające 600 tysięcy długi i brak perspektyw pozyskiwania finansów na bieżącą działalność sprawiły, że zebrani na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Członkowie, wobec rezygnacji dotychczasowego zarządu klubu i nie znalezienia chętnych do nowego, jak się wydawało przesądzili o likwidacji klubu. Wówczas też poinformowano o nowym stowarzyszeniu Łomżyński Klub Sportowy 1926, które miałoby przejąć po upadającym ŁKS-ie prawie wszystko z drużyną i przeszło 80-letnią tradycją, ale bez długów starego.
Okazało się jednak, że „naturalna” śmierć starego ŁKS-u nie jest ani łatwa ani szybka... Pod koniec maja Sąd Rejonowy w Białymstoku ustanowił nowego, trzeciego w przeciągu ostatnich lat, kuratora ŁKS-u. Jej głównym zadaniem zleconym przez sąd jest doprowadzenie do wyłonienia, w ciągu czterech miesięcy od powołania, nowych władz klubu. I właśnie temu ma służyć dzisiejsze Walane, a właściwie dwa. Pierwszy termin Walnego to godz. 17.30, drugi 18.00. walne maja odbyć się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży przy ul. Stary Rynek nr 14.

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę