Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Lenczewska vice Mistrzynią Polski

Główne zdjęcie
Żaneta Lenczewska i trener Marcin Jasionek

Żaneta Lenczewska podopieczna trenera Marcina Jasionka, z klubu LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża zdobyła srebrny medal w rzucie oszczepem podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu. Wynik Żanety to 48.26m.

Zawodniczka miała dość równą serię rzutów (48.26, 46.21, 47.26, 45.74, 46, 46.57, X) i nie może być mowy o żadnym przypadku. Przed konkursem zarówno trener jak i zawodniczka mieli lekkie obawy co do ostatecznego wyniku. Powodem tego było „podkręcenie”  kostki, której zawodniczka nabawiła się na cztery dni przed konkursem oraz pozostałości kontuzji łokcia z którą oszczepniczka boryka się od ośmiu tygodni. Na szczęście Żaneta „zacisnęła zęby” i stanęła na wysokości zadania wypełniając swój cel jakim było miejsce na podium tych mistrzostw.
Ten medal to trzeci „krążek” Mistrzostw Polski zdobyty przez Żanetę Lenczewską w ciągu ostatnich 3 lat. W 2010 roku na Mistrzostwach Polski Juniorów w Białymstoku był to medal brązowy a w 2009 podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych Żaneta wywalczyła tytuł mistrzowski.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę