Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Ewelina Lubiejewska Mistrzynią Polski

Główne zdjęcie
Ewelina Lubiejewska

Ewelina Lubiejewska, zawodniczka klubu LŁKS” Prefbet Śniadowo” Łomża, dobyła tytuł Mistrzyni Polski Juniorów w biegu na 3000 metrów. W Toruniu rozgrywane są od wczoraj Mistrzostw Polski Juniorów. Czas jaki uzyskała 9:41.86 to jej „życiówka” oraz nowy rekord województwa podlaskiego juniorów poprawiony o 5.63sek.

Złoto Eweliny to drugi w tym roku „krążek” na Mistrzostwach Polski, a już szósty medal zdobyty przez tę zawodniczkę w karierze.  Wcześniej nasza biegaczka zdobyła tytuł Halowej V-ce Mistrzyni Polski w biegu na… 3000 metrów. Wczorajszy bieg był bardzo szybki, Ewelina wraz z Pauliną Furmańską (Lubusz Słubice) już na pierwszych metrach oderwały się od rywalek ciągle zwiększając przewagę, która w pewnym momencie wynosiła już 70 metrów. Bieg prowadziła Marta a Ewelina biegła za nią jak cień, można powiedzieć, że ten bieg był rewanżem za Halowe Mistrzostwa na których to Ewelina prowadziła większość dystansu a na finiszu przegrała z zawodniczką ze Słubic. Tym razem nasza biegaczka wyczekała do ostatniego okrążenia i wtedy zaatakowała mocniej, jednak decydujący moment nastąpił na 100 metrów przed metą gdy Ewelina zdecydowanie przyśpieszyła. Przed naszą biegaczką jeszcze na tych mistrzostwach bieg na 5000 metrów, gdzie biorąc pod uwagę zmęczenie na pewno nie będzie łatwo.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę