Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Niebieski Dzień w przedszkolu

Dnia 6 czerwca 2011 roku obchodziliśmy Niebieski Dzień, ostatni z całego cyklu Kolorowych Dni w naszym przedszkolu. Piękna pogoda pozwoliła na zabawy w ogrodzie.

Najwięcej emocji wzbudziły miedzy innymi takie zabawy jak: zaginione krople deszczu, wyścig na niebieskich nartach, wyścig niebieskich bliźniaków, rzuty piłką do celu. Rozbawione przedszkolaki nie dawały za wygraną i wielokrotnie podejmowały próby w sportowych konkurencjach.
Dziękujemy Rodzicom, którzy przez cały rok szkolny włączali się w akcje Kolorowych Dni, dobierając odpowiednie ubranka Swoim pociechom.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 23 czerwca 2011 22:30
Data ostatniej edycji: cz, 23 czerwca 2011 22:53:40

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę