Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Okręgowy Puchar Polski powróci do Łomży?

Dziś wieczorem na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży zostanie rozegrany mecz finałowy w rozgrywkach o Puchar Podlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. ŁKS 1926 Łomża zmierzy się w nim z Włókniarzem Białystok. Identyczny mecz został rozegrany 45 lat temu i wówczas w 1966 r. piłkarze z Łomży wygrali 3:2. Teraz wszyscy liczą na powtórkę, bo ŁKS jest faworytem... Obie drużyny w ostatnim czasie dwukrotnie zmierzyły się już w rozgrywkach czwartej ligi. Łomżanie wygrali oba spotkania, a dziś mają wygrać po raz trzeci...

Piłkarze z Łomży już sześciokrotnie zdobywali Puchar Polski w rozgrywkach wojewódzkich, przy czym cztery trofea (1976/77, 1988/89, 1989/90, 1990/91) zdobyli za czasów istnienia województwa łomżyńskiego. W większej skali ta sztuka udała się dotychczas dwa razy w sezonie 1951/52 i przed 45 laty (sezon 1965/66), gdy w meczu finałowym zmierzyli się z białostockim Włókniarzem. Wówczas po zaciętym pojedynku wygrali 3:2. Dzisiejszy mecz finałowy Okręgowego Pucharu Polski rozpocznie się o godz. 18.

Kibice ŁKS już zapowiedzieli, że od drugiej połowy meczu powróci głośny doping na trybunie od rzeki. Brak tego dopingu na ostatnich meczach jest wyrazem dezaprobaty do nagonki zorganizowanej przez rząd na kibiców w całej Polsce i zamykania stadionów.
- Prosimy o zrozumienie, a w drugiej połowie o wsparcie, żeby atmosfera była godna rangi spotkania i utrwaliła się w pamięci na długo – czytamy na stronie internetowej lks.4lomza.pl prowadzonej przez kibiców ŁKS-u.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę