Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Złoto i brąz młodych zapaśników z Herkulesa

Z dwoma medalami wrócili młodzi zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Herkules” Łomża z rozgrywanego po raz drugi w Białymstoku turnieju zapaśniczego pod nazwą „Zapasy dla wszystkich”. Złoty medal wywalczył Kacper Łebkowski, a brązowy Michał Lenczewski.

Rywalizacja odbywała się w grupie wiekowej młodzików. Kacper Łebkowski  walczył w kategorii do 29 kg i po raz drugi okazał się najlepszy. Michał Lenczewski brązowy medal wywalczył w kat. wagowej do 44 kg. Opiekunem obu młodych zapaśników jest Karol Łebkowski.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę