Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Anna Kaczyńska Mistrzynią Ameryk w Karate

Główne zdjęcie
Anna Kaczyńska i Dariusz Syrnicki

Łomżanka, Anna Kaczyńska wywalczyła w sobotę w Nowym Jorku tytuł Mistrzyni Ameryk w Karate wagi ciężkiej. - Anna Kaczyńska stoczyła trzy emocjonujące, mocne pojedynki z trudnymi i wymagającymi przeciwniczkami – relacjonuje Dariusz Syrnicki prezes Łomżyńskiego Klubu Karate. - W pierwszej walce jej rywalką była reprezentantka Nowej Zelandii – Rachel Mclean, następną Rosjanka Anna Egorowa. Walkę finałową przyszło Ani stoczyć z młodą, wschodzącą gwiazdą z Brazylii – Thieli Pinto, która w półfinale w zdecydowany sposób rozprawiła się z kanadyjką Jessicą Buteau. Sensei Anna wygrała wszystkie swoje pojedynki już w pierwszej rundzie stosunkiem głosów sędziowskich 5–0.

Otwarte Mistrzostwa Ameryk w Karate Kyokushin to turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata, które odbędą się w listopadzie w Tokio. Zawody okazały się być bardzo silnie obsadzone, zarówno w kategorii mężczyzn jak i kobiet, gromadząc czołówkę światowego karate. Tym większy jest sukces sensei Anny Kaczyńskiej, która zdobyła mistrzostwo wagi ciężkiej.
- Jest to kolejny w tym roku ogromny sukces naszej zawodniczki – podkreśla Syrnicki. - W marcu w Paryżu zdobyła tytuł niekwestionowanej Mistrzyni Europy w najbardziej prestiżowej kategorii „open” (zawodnicy rywalizują ze sobą bez podziału na kategorie wagowe). Styl w jakim zwycięża w tegorocznych turniejach powoduje, iż zaczyna być traktowana jako mocna  kandydatka do zdobycia medalu na tokijskich Mistrzostwach Świata – dodaje.

Przy okazji Dariusz Syrnicki dziękuje sponsorom, bez pomocy których wyjazd Anny Kaczyńskiej i jej udział w zawodach nie byłby możliwy. To firmy: IT CARD (sponsor główny), Bank Spółdzielczy w Zambrowie, OSM Piątnica, Multipharme i NOVUM.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę