Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Fiodorow w Sztokholmie dopiero 12.

Nie poszczęściło się Joannie Fiodorow, zawodniczce klubu LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, podczas rozgrywanych w Sztokholmie Drużynowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce. Łomżanka startująca w konkurencji rzucie młotem, wypadała zdecydowanie poniżej swoich możliwości. - Przy pierwszym rzucie Joanna się potknęła i przewróciła i to właściwie przekreśliło marzenia o czymś więcej – mówi Andrzej Korytkowski.

W Sztokholmie na Stadionie Olimpijskim spotkało się 12 najlepszych lekkoatletycznych drużyn z Europy. Joanna Fidorow, z rekordem życiowym 66,82m, od początku nie była faworytką, ale – także ona – liczyła na dobry występ. Niestety wyszło zupełnie inaczej. Asi udał się tylko jeden z trzech rzutów, które oddała, ale wynik 62.19 był najsłabszym startujących tu zawodniczek.
- Niestety nie udało się - mówi Andrzej Korytkowski. - Przy pierwszym rzucie Joanna się potknęła i przewróciła i to właściwie przekreśliło marzenia o czymś więcej. Drugi rzut (62.19), był ostrożny aby Polska Reprezentacja zdobyła jakiś punkt, a przy trzecim „na maksa” młot zahaczył o siatkę.      Ostatecznie Joanna Fidorow zajęła 12 miejsce, a  tę konkurencję wygrała o sześć lat starsza od niej Niemka Betty Heidler, która osiągnęła wynik 73.43m.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę