Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżanka w Nowym Jorku walczy o prawo udziału w Olimpiadzie Karate

Dziś w Nowym Jorku, podczas Otwartych Mistrzostw Ameryk w Karate Kyokushin, będzie walczyła łomżanka Anna Kaczyńska, aktualna Mistrzyni Europy kategorii otwartej (zawodnicy walczą bez podziału na kategorie wagowe). W bardzo prestiżowym turnieju nowojorskim udział zapowiedzieli najlepsi zawodnicy obu Ameryk, Europy, Azji oraz jak zawsze bardzo mocna reprezentacja Rosji.

Turniej w Nowym Jorku stanowi kolejne eliminacje do tegorocznych Mistrzostw Świata Open, które odbędą się w listopadzie w Tokio, zwanych potocznie Olimpiadą Karate ze względu na to, iż odbywają się raz na cztery lata. Jak wyjaśnia Dariusz Syrnicki prezes Łomżyńskiego Klubu Karate w Mistrzostwach Świata Open zawodnicy walczą systemem pucharowym bez podziału na kategorie wagowe, a zwycięzca zostaje niekwestionowanym Mistrzem Świata i posiada ten tytuł przez cztery lata. Mistrzostwa mężczyzn w tym systemie odbywają się od 1975 roku, walczy w nich 192 wyselekcjonowanych zawodników. W tym roku po raz pierwszy w historii rywalizować będą także kobiety – 32 zawodniczki wyłonione w systemie turniejów eliminacyjnych.

Sponsorem głównym wyjazdu Anny Kaczyńskiej na Otwarte Mistrzostwa Ameryk w Karate Kyokushin jest firma IT CARD, pozostali sponsorzy to BS w Zambrowie, OSM Piątnica, Multipharme, Novum.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę