Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Fiodorow jedzie na Mistrzostwa Europy

Główne zdjęcie
Joanna Fiodorow

Joanna Fiodorow, zawodniczka klubu LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, została powołana na Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce, które jutro rozpoczynają się w Sztokholmie. Asia będzie reprezentować Polskę w rzucie młotem.

Rekord życiowy Joanny Fidorow wynosi 66,82m.
- Asia ma za zadanie przede wszystkim wystąpić na swoim poziomie i pokusić się o ponowne poprawienie rekordu życiowego – mówi Andrzej Korytkowski, prezes klubu. - Jeśli się to uda to będzie dobrze – dodaje, podając sama zawodniczka marzy o przekroczeniu granicy 67 metrów co jest wypełnieniem normy na klasę Mistrzowska Międzynarodową.
Joanna Fiodorow w tym miesiącu już dwukrotnie poprawiała swoje rekordy życiowe. Najpierw podczas mitingu o puchar Prezydenta Białegostoku poprawiła swoją dotychczasową życiówkę o  ponad metr (66.64m), po czym kilka dni później, startując w niemieckim Kassel rzuciła młotem na odległość 66,82m.
Drużynowe Mistrzostwa Europy można będzie obejrzeć w TVP Sport oraz na Eurosporcie.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę