Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Łomża najlepsza...

W Rajgrodzie odbył się Wojewódzki Zlot Sportowo – Rekreacyjny TKKF, w trakcie którego odbył się także Sportowy Turniej Miast i Gmin. W turnieju wzięło 6 reprezentacji, przy czym było to pięć reprezentacji miast województwa podlaskiego oraz reprezentacja OHP Łomża. Bezapelacyjnie najlepsza okazała się Łomża, która wygrała prawie wszystko, za wyjątkiem Puchar Fair-play.

W Sportowym Turniej Miast i Gmin do wygrania był  Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego. W szranki stanęły drużyny Grajewa, Kolna, Łomży, OHP Łomża, Suwałk i Wysokiego Mazowieckiego.
- Atmosfera była świetna, choć pogoda nam nie dopisała uczestnicy z uśmiechem na twarzy, pokonywali kolejne konkurencje sportowe, takie jak: piłka plażowa, podnoszenie ciężarka, skakanka, tor przeszkód, sztafeta wahadłowa, rzut podkową, skok w dal, rzut piłką lekarską, strzał na bramkę – relacjonują organizatorzy.
Wszystko odbywała się pod okiem sędziów  - sędzią głównym Turnieju Miast i Gmin był Andrzej Wojtkowski, a sędziami piłki siatkowej Stanisław Skowroński i Alicja Skowrońska.
Turniej wygrała reprezentacja Łomży, która okazała się najlepsza w skakance, sztafecie wahadłowej i rzucie piłką lekarską. W sumie łomżanie zdobyli 47 punktów wyprzedzając zaledwie o pół punktu drużynę z Wysokiego Mazowieckiego. Trzecie miejsce zajęło Kolno. 
Ta sama kolejność drużyn ukształtowała się także w całym Zlocie. W tym wypadku łomżanie otrzymali Puchar Prezydenta Miasta Łomży. Trzecim pucharem jak zdobyli był puchar Prezesa Podlaskiego TKKF za zwycięstwo w Trójboju zespołowym: piłka plażowa, podnoszenie ciężarka, skakanka.
Ostatni z przyznawanych podczas imprezy pucharów Puchar Fair-play otrzymała drużyna OHP Łomża.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę