Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Grad medali łomżyńskich tenisistek stołowych

Główne zdjęcie
Ren Bingran fot. Ireneusz Kanabrodzki

Trzynaście medali przywieźli zawodnicy KU AZS PWSIiP Wałkuscy Łomża z rozegranych w Rzeszowie Mistrzostw Polski AZS w tenisie stołowym. Największy sukces odniosła Ren Bingran wygrywając turniej seniorek, ogrywając zawodniczki występujące od wielu lat w rozgrywkach ekstraklasy. Do złotego krążka Ren dołożyła jeszcze srebro zdobyte w grze podwójnej seniorek (wspólnie z koleżanką klubową Edytą Szabłowska) oraz srebro w grze mieszanej grając z Damianem Wojdyłą (Politechnika Rzeszów).

Edyta Szabłowska fot. Ireneusz Kanobrodzki
Edyta Szabłowska fot. Ireneusz Kanobrodzki
Weronika Łuba fot. Ireneusz Kanobrodzk
Weronika Łuba fot. Ireneusz Kanobrodzk

Dwa medale brązowe to bilans z jakim turniej ukończyła Weronika Łuba (w grze podwójnej seniorek wspólnie z Alicją Chrząstowska reprezentującą UE Wrocław oraz w grze mieszanej wspólnie z Bartoszem Gajkiem reprezentującym AWFiS Gdańsk).
Oprócz srebrnego medalu jaki Edyta Szabłowska zdobyła z Ren Bingran w grze podwójnej seniorek, Edyta wywalczyła jeszcze 3 w kategorii juniorek: srebro (gra pojedyncza juniorek),  srebro (gra podwójna juniorek wspólnie z Weroniką Richert reprezentującą AWFiS Gdańsk) i złoto (gra mieszana juniorów wspólnie z Mateuszem Troką reprezentującym AWFiS Gdańsk)

W kategorii kadetów brązowy medal w grze pojedynczej wywalczył Krystian Kimbar, zaś w grze podwójnej zdobył srebro wspólnie z Cezarym Czają (UE Wrocław). Dwa medale dołożył jeszcze najmłodszy z zawodników AZS PWSIiP Wałkuscy Łomża Mateusz Lipiński - brąz w grze podwójnej kadetów oraz srebro w grze podwójnej młodzików - w obu kategoriach grając wspólnie z Kacprem Karpińskim – AWFiS Gdańsk.

Magda Sepczyńska

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę