Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Bernardelii Akademickim Mistrzem Polski

Główne zdjęcie
Michał Bernardelli zawodnik LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża (fot. archiwum)

Podczas Akademickich Mistrzostw Polski, które odbyły się w Poznaniu (28-29.05.2011) Michał Bernardelli, zawodnik LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża (SGH Warszawa) wywalczył tytuł Akademickiego Mistrza Polski w biegu na 3000m (8.14,03). Ten sam zawodnik zdobył także brązowy medal w biegu na 1500m (3.50,16).

- Jestem zadowolony z wyniku, widzę, że jestem blisko optymalnej formy – mówi Michał Bernardelli - Bieg na 3000m był rozgrywany w średnim tempie, ja zaatakowałem z 300m do końca i bez problemów zrobiłem dużą przewagę, z którą dobiegłem do mety. Natomiast w biegu na 1500m dałem się zamknąć na finiszu i stąd „tylko” brązowy medal.

Michał Bernardelli jest doktorem nauk matematycznych i wykłada w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, jest również tegorocznym akademickim Mistrzem Polski w biegach przełajowych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę