Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

ZIELONY DZIEŃ w przedszkolu

Wiosna stopniowo budzi przyrodę do życia, rozwija pąki drzew i krzewów. U nas w przedszkolu zielono zrobiło się w mig, a to oczywiście za sprawą ZIELONEGO DNIA.

Właśnie 11 kwietnia br zielone szaleństwo ogarnęło całe przedszkole. Spośród zabaw, tańców, zagadek najwięcej emocji wzbudził wyścig żabek, wyścig po zielonych płetwach oraz łowienie zielonych rybek. Postrachem żabek były krążące 4 bociany, ale i one dały się w końcu obłaskawić. Już czekamy na kolejny kolorowy dzień. Dziękujemy Rodzicom za zielone ubranka dzieci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 17 kwietnia 2011 18:35
Data ostatniej edycji: nie, 17 kwietnia 2011 18:58:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę