Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

VI Rocznica Śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II

Dnia 7 kwietnia 2011r w przedszkolu odbyła sie uroczystość z okazji VI Rocznicy Śmierci Papieża Jana Pawła II. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Jadwiga Juchniewicz serdecznym powitaniem Gościa Honorowego Kanclerza Kurii Biskupiej Ksiądza Tadeusza Śliwowskiego oraz licznie zgromadzonych Rodziców naszych wychowanków.

Następnie dzieci w wierszykach i pieśniach przypomniały postać Wielkiego Polaka, oddając Mu hołd. Po tym głos zabrał Ksiądz Kanclerz, który również podkreślił zasługi  Jana Pawła II dla Polaków i dla całego świata. Odmówiono wspólnie modlitwę w intencji Ś.p. Papieża. Ksiądz Kanclerz podziękował dzieciom za piękny występ oraz nauczycielkom za przygotowanie.

 Występ przygotowały nauczycielki Maria Danielska i Barbara Florczyk z grupy pięciolatków.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 10 kwietnia 2011 09:05
Data ostatniej edycji: nie, 10 kwietnia 2011 10:20:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę