Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@

Zdrowa energia - Dzień warzyw, owoców i soków

Doskonale wiemy jakie znaczenie dla rozwoju dziecka ma odpowiednie odżywianie. Jednak trudno jest namówić dziecko do spożywania warzyw lub owoców.

Najlepszy sposób to włączenie malucha do wspólnego przygotowywania posiłku. Tak właśnie stalo się w naszym przedszkolu. Dzień 31 marca 2011r był dniem pod hasłem "Zdrowa energia - Dzień warzyw , owoców i soków" jako jedno z działań Programu "Kubusiowi Przyjaciele Natury". Tego dnia w trzech grupach dzieci samodzielnie przygotowuywały kolorowe kanapki. Jedzenie takich kanapek to sama przyjemność. Soki przygotowane przez nasze panie Kucharki też były pyszne.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 10 kwietnia 2011 08:25
Data ostatniej edycji: nie, 10 kwietnia 2011 09:03:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę