Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Łomżanki zdominowały Białystok

W workiem medali wróciły tenisistki AZS-u PWSIP Wałkuscy Łomża z rozegranego w niedzielę I memoriału im. Józefa Sienkiewicza, który był jednocześnie Mistrzostwami Województwa Podlaskiego. Najlepiej spisała się Monika Narolewska, która zdobyła dwa złote i brązowy medal.

Narolewska nie miała sobie równych w grze pojedynczej, gdzie w finale pokonała bardziej doświadczoną koleżankę klubową, Dominikę Dąbrowską. Także finał debla był wewnętrzną sprawą AZS-u. Najlepsza okazła sie para Narolewska - Weronika Łuba, która pokonała Dąbrowską i Edytę Szabłowską.

W grach mieszanych złoto zdobyli Dominika Dąbrowska i Marcin Jarkowski (MOKS Słoneczny Stok Białystok), drugie miejsce przypadło Weronice Łubie oraz Bogusławowi Cylwikowi (MOKS Słoneczny Stok Białystok), trzecie miejsce Monice Narolewskiej i Maksymiljanowi Kulpie (UKS Dojlidy Białystok) oraz Edycie Szabłowskiej i Karolowi Dyszkiewiczowi (UKS SOVIT Białystok).

Łomżyńskie tenisistki potwierdziły tym startem wysoką formę, w jakiej ostatnio się znajdują. Po zmaganiach indywidualnych już w najbliższą sobotę przyjdzie pora na walkę o pierwszoligowe punkty. Podopieczne trenera Wacława Tarnackiego w hali im. Olimpijczyków Polskich zmierzą się GLUKS-em Start Łyse. Ewentualna wygrana w tym meczu zapewni im już miejsce premiowane walką w barażach o Ekstraklasę. Początek spotkania o godz. 16.00. Wstęp wolny.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę