Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

Dnia 16 lutego 2011r starszaki odwiedziły Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości. Skorzystaliśmy z zaproszenia J.M Rektora PWSIiP dr hab. Pana Roberta Charmasa na wykład z zakresu Chemii w ramach "Akademii Przedszkolaka PWSIiP w Łomży".

Pan Rektor osobiście poprowadził wykład. Dzięki niemu dzieci miały możliwość poznania sali wykładowej, wzbogacenia wiedzy w nazwy naczyń wykorzystywanych w labolatoriach, obejrzenia kilku doświadczeń chemicznych. Przedszkolaki z zapartym tchem obserwowały łączenie różnych sustancji, w efekcie których ciecze zmieniały barwy, złączone sustancje "rosły" jak babka czekoladowa, wybuchały mini "wulkany". Mimo ostrego mrozu ten dzień był dla starszaków pełen "gorących" wrażeń.

Składamy serdeczne podziękowanie Panu Rektorowi PWSIiP w Łomży za zaproszenie.

Jednocześnie gorąco dziękujemy naszym Rodzicom: Pani Alicji Górskiej, Pani Monice Pokropowicz, Panu Januszowi Malinowskiemu i Panu Edwardowi Piankowskiemu za zawiezienie na uczelnię i przywiezienie dzieci po wykładzie do przedszkola.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 19 lutego 2011 14:02
Data ostatniej edycji: nie, 20 lutego 2011 17:31:20

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę