Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Jak na lidera przystało

Tenisistki stołowe AZS-u PWSIP Wałkuscy Łomża nie zwalniają tempa. W minioną sobotę wygrały swój jedenasty, a siódmy z kolei mecz w tym sezonie gromiąc na wyjeździe zespół GLKS-u II Nadarzyn 10:0.

sPo trzytygodniowej przerwie w rozgrywkach łomżyńskie tenisistki wróciły do walki o ligowe punkty. Pierwszy rywal akademiczek nie był jednak zbyt wymagający. Rezerwy GLKS-u zajmują obecnie 7. miejsce w tabeli i w dalszym ciągu muszą walczyć o utrzymanie. Jednak w spotkaniu z AZS-em zawodniczki z Nadarzyna nie miały nic do powiedzenia i punktów będą musiały szukać w starciach z innymi zespołami. Łomżanki zagrały w tym spotkaniu na swoim normalnym, wysokim poziomie i to spowodowało, że w dziesięciu grach oddały przeciwniczkom tylko dwa sety! Aż osiem pojedynków zakończyło się wynikami 3:0. Po 2,5 punktu zdobyły Monika Narolewska i Weronika Łuba, Dominika Dąbrowska wywalczyła 2 punkty, a Ren Bingran i Edyta Szabłowska po 1,5. Trzeba jednak podkreślić, że w porównaniu do pierwszego meczu tych zespołów rozegranego w Łomży (AZS wygrał 7:3), w zespole GLKS-u nie wystapiły dwie podstawowe zawodniczki - Monika Żbikowska i Zuzanna Samsel. Zastępujące je niedoświadczone Eliza Brzęczek i Weronika Bożek nie potrafiły nawiązać walki z dobrze grającymi łomżankami.

Po tej wygranej akademiczki w dalszym ciągu zajmują pierwsze miejsce w tabeli I ligi. Wyprzedzają one o jeden puntk rezerwy LUKS Warmi Lidzbark Warmiński i o pięć trzecią Noteć Inowrocław. Do zakończenia rozgrywek pozostały jeszcze cztery kolejki spotkań. Najbliższa odbędzie się 26 lutego. Wtedy to łomżanki po raz ostatni w tym sezonie zaprezentują się przy własnych stołach, a ich przeciwnikiem będzie zespół Start-u Łyse.

is

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę