Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Zwycięska passa trwa

Główne zdjęcie
Edyta Szabłowska

W dalszym ciągu niepokonane w rozgrywkach I ligi pozostają tenisistki stołowe AZS-u PWSIP Wałkuscy Łomża. W minioną sobotę wygrały swój dziesiąty mecz w sezonie. Tym razem pokonały LKTS Luboń aż 9 do 1

Spotkanie z outsiderem ligi miało być dla podopiecznych trenera Wacława Tarnackiego spacerkiem. Jednak zaczęło się dość niespodziewanie. Porażki doznała grająca na pierwszym stole Dominika Dąbrowska, która w pięciu setach uległa Anicie Jaworskiej. Jak tłumaczył Tarnacki, słabsza postawa jednej z liderek AZS-u spowodowana była większą ilością obowiązków zawodniczki na uczelni, a tym samym mniejszą dawką treningów w poprzedzającym mecz tygodniu. Ogólnie w całym spotkaniu łomżanki miały sporo problemów na "jedynce". Nawet Ren Bingran musiała się sporo napracować, żeby wygrać swoje mecze singlowe - Zespół z Lubonia ma mocny pierwszy stół, jednak drugi bardzo słaby - podkreślał szkoleniowiec AZS-u. I rzeczywiście - na "dwójce" nasze zawodniczki nie miały żadnych kłopotów z pokonaniem rywalek oddając w czterech grach pojedynczych i deblu zaledwie dwa sety. Dobre zawody rozegrała powracająca do pierwszego składu Edyta Szabłowska, która zdobyła w tym meczu 2,5 punktu i pokazała, że powraca do wysokiej formy.

Dzięki temu zwycięstwu łomżanki zachowały pierwsze miejsce w tabeli mając na koncie 23 punkty i o dwa wyprzedzając rezerwy LUKS Warmii Lidzbark Warmii Lidzbark Warmiński. Teraz czekają je trzy tygodnie przerwy w rozgrywkach I ligi. Kolejne spotkanie AZS rozegra dopiero 12 lutego w Nadarzynie z miejscowym GLKS-em II.

is

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę