Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Bieg uliczny Michała Bernardelli

Główne zdjęcie
Michał Bernardelli

Michał Bernardelli zawodnik LŁKS „Prefbet Śniadowo” zwyciężył w rozgrywanym na warszawskim Żoliborzu biegu na dystansie 5000m. Michał prowadził od startu do mety i zdołał wypracować przewagę ponad jednej minuty nad drugim z zawodników.

Puchar Bielan i Bieg Chomiczówki to tradycyjnie jedne z pierwszych biegów w roku kalendarzowym. Są doskonałą okazja w miarę bezstresowego sprawdzenia w jakiej aktualnie dyspozycji znajduje się każdy ze startujących – mówi Andrzej Korytkowski, trener i prezes LŁKS „Prefbet Śniadowo”.
Michał Bernardelli jest zawodnikiem klubu już od roku, jednak w naszych barwach do tej pory miał 1 start w kwietniu 2010 roku po którym odniósł kontuzję częściowego zerwania ścięgna Achillesa. Po długim leczeniu i rekonwalescencji wrócił na biegowe trasy z dobrym skutkiem.
- Chcemy zauważyć, że nasz zawodnik jest aktualnym halowym v-ce mistrzem Polski na 3000m (Spała 2010) - dodaje Korytkowski.
Sam zawodnik zadowolony jest z tego, że udało mu się obronić zdobyte w poprzednim roku pierwsze miejsce w biegu Bielan.
-  Jak na brak jakichkolwiek szybszych treningów i powrotu po kontuzji można chyba uznać start jako udany i optymistycznie patrzeć na nadchodzący sezon startowy – mówi Michał Bernardelli.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę