Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Ach, żeby tak dwa tygodnie wcześniej!

Główne zdjęcie
Ewelina Lubiejewska

Kolejny dobry start zaliczyli zawodnicy LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. Tym razem podopieczni Andrzeja Korytkowskiego startowali w Spale na Mistrzostwach Śląska. Na podium i słowa uznania nie tylko trenera zasłużyli Ewelina Lubiejewska i Kamil Pogorzelski.

Kamil Pogorzelski
Kamil Pogorzelski

Ewelina Lubiejewska po raz drugi w ciągu pięciu dniu ustanowiła kolejny rekord życiowy. Tym razem zawodniczka startowała na 2000m i z czasem 6.25,78 wygrała wśród juniorek i poprawiała „życiówkę” aż o 15 sek.
- Co ciekawe gdyby Ewelina pobiegła ten rezultat przed nowym rokiem to byłby to nowy Rekord Polski Juniorek młodszych, a tak jest to „tylko” świetny rezultat ponieważ od 1 stycznia jest już juniorką – mówi Korytkowski.
Z bardzo dobrej strony pokazał się Kamil Pogorzelski, wygrywając swoją serię (35,69) , ale ogólnie zajął drugie miejsce. Także on niejako przy okazji poprawił swój rekord życiowy ze stadionu o 0,85 sek.
Jak podkreśla Andrzej Korytkowski za 2 tygodnie w Spale odbędą się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów młodszych, w których udział ma wziąć sześciu zawodników LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, a wyżej wymieniona dwójka ma szansę na wysokie lokaty, a nawet na medale.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę