Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

ŁKS rozpoczął przygotowania

W dobrych nastrojach i ochotą do pracy rozpoczęli w poniedziałkowy wieczór przygotowania do rundy rewanżowej piłkarze lidera IV ligi, ŁKS-u 1926 Łomża. Na pierwszy treningu zjawili się praktycznie wszyscy zawodnicy występujący w rundzie jesiennej. Zabrakło jedynie Przemysława Charyły, który przebywa na obozie sportowym ze swojej uczelni oraz Kolumbijczyka Jhonnego Arteagi, który ćwiczy indywidualnie w Stanach i ma dołączyć do zespołu w późniejszym terminie.

Po kontuzjach do treningów wrócili już Marcin Tadaj i Rafał Muczyński. Jedynym nowym zawodnikiem jest 21-letni napastnik grający ostatnio w białostockim Włókniarzu, Marcin Poduch, który w poprzedniej rundzie zdobył na boiskach IV ligi 15 bramek - Ustaliliśmy z zarządem, że nie będziemy robili jakiś dużych wzmocnień. Chcemy raczej wprowadzać do zespołu najzdolniejszych juniorów i to im będziemy na wiosnę dawać szanse - tłumaczy trener ŁKS-u, Mirosław Dymek.

Łomżanie trenować będą głównie w hali oraz na siłowni. Jeśli boisko ze sztuczną nawierzchnią, które budowane jest przy ul. Zjazd zostanie skończone, szkoleniowiec biało-czerwonych ma również w planach pracę nad taktyką - Mamy aż 12 tygodni do pierwszego meczu o punkty, więc ten okres przygotowawczy będzie długi. Chcemy ten okres wykorzystać, żeby podciągnąć każdego z tych chłopaków fizycznie. Będziemy pracować głównie nad wydolnością i zwiększeniem siły wszystkich zawodników. Chciałbym także zmienić nieco naszą grę ofensywną - mówi Dymek.

W czasie okresu przygotowawczego łomżanie mają zaplanowanych 11 gier kontrolnych. Pierwsza z nich rozegrana zostanie 22 stycznia o godz. 15.00 w Ostrołęce, a przeciwnikiem będzie drużyna Tęczy Łyse. Kolejne sparingi to:
29.01 - Nadnarwianka Pułtusk (MOSiR Ostrołęka) – godz. do ustalenia
12.02 - Mrągowia Mrągowo (MOSiR Ostrołęka) – godz. 16.00
19.02 - Ruch Wysokie Mazowieckie (MOSP  Białystok) – godz. 10.00
23.02 - Wigry Suwałki (miejsce i godzina do ustalenia)
26.02 - Narew Ostrołęka (MOSiR Ostrołęka) - godz. 11.00
02.03 - Warmia Grajewo (Białystok) – godz. 18.00
05.03 - Olimpia Zambrów (MOSiR Ostrołęka) - godz. 12.00
09.03 - Wissa Szczuczyn (MOSiR Ostrołęka) – godz. 18.00
12.03 - Pogoń Łapy (MOSP Białystok) – godz. 12.00
19.03 - Włókniarz Białystok (Białystok) – godz. 12.00

W dalszym ciągu nie wiadomo, czy dojdzie do skutku planowany obóz - Prezes Kulesza robi wszystko, żebyśmy na ten obóz wyjechali, a na ten moment jeszcze nie wiem czy dojdzie on do skutku. Co do lokalizacji to skłaniałem się do ośrodka w Miętnem. Jest tam wszystko w jednym miejscu - hala, basen, hotel, boisko ze sztuczną nawierzchnią, a przy tym cena jestprzystępna wygórowana - kończy opiekun ŁKS-u.

is


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę