Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 marca 2023 napisz DONOS@

CHOINKA - KARNAWAŁOWY BAL

Dnia 12 stycznia 2011r tuż po śniadaniu w naszym przedszkolu odbył się KARNAWAŁOWY BAL. Od rana do przedszkola przybywali niecodzienni goście: Księżniczki, Królewny, Wróżki, Rycerze, Zorra, Indianie, Czerwone Kapturki, Pszczółki i wiele, wiele innych bajkowych postaci. Zgromadzonych uczestników balu powitała Pani Dyrektor Jadwiga Juchniewicz.

Dalej bal poprowadziła nauczycielka Martyna Napiwodzka wspólnie z muzykami Piotrem Dąbrowskim i Grzegorzem Narewskim. Wkrótce przybył Mikołaj i zaczęła sie szalona zabawa. Tańce i pląsy przeplatały konkursy i zagadki. Oczywiste, że takie wydarzenie trzeba było uwiecznić na pamiątkowych zdjęciach grupowych i indywidualnych z Mikołajem.
Po pięknej zabawie ten Nowy Rok 2011 musi być również wspaniały czego życzymy naszym Wychowankom i Rodzicom.
Składamy serdecznie podziękowania muzykom Panu Piotrowi Dąbrowskiemu i Panu Grzegorzowi Narewskiemu oraz Rodzicom , którzy włączyli sie w organizację balu a w szczególności Panu Krzysztofowi Staniórskiemu. DZIĘKUJEMY !!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 12 stycznia 2011 22:36
Data ostatniej edycji: so, 22 stycznia 2011 00:37:19

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę