Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pasowanie na Muchomorka

W dniu 17 listopada 2010 r. w najmłodszej grupie, w maluszkach, odbyło się uroczyste pasowanie na Muchomorka. W przygotowaniu się do tej uroczystości dzieciom pomógł Kubuś Puchatek i Przyjaciele Stumilowego Lasu. Maluszki zaprezentowały się wyśmienicie, recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, potrafiły posprzątać rozsypane zabawki. Następnie złożyły uroczyste przyrzeczenie, a potem wystarczyło wejść pod wielki muchomor, który trzymała Pani Dyrektor i już w magiczny sposób każde dziecko stawało się Muchomorkiem. Uroczystość zakończono słodkim poczęstunkiem, tortem i innymi łakociami.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 22 listopada 2010 22:42
Data ostatniej edycji: wt, 23 listopada 2010 11:17:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę