Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Rocznica Odzyskania Niepodległości

Dnia 9 listopada 2010 r. w Przedszkolu Publicznym Nr 5 w Łomży odbyło się spotkanie w Żołnierzem 1 Łomżyńskiego Batalionu Remontowego. Spotkanie zorganizowano w celu upamiętnienia 11 Listopada 92 Rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz wzbogacenia wiedzy dzieci na temat roli żołnierza w czasie pokoju.

Na uroczystość przybył przedstawiciel dowódcy Łomżyńskiego Batalionu Remontowego por. Julian Wrzeszcz. Gościa powitała Dyrektor przedszkola Pani Jadwiga Juchniewicz. Po odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego rozpoczęła się część artystyczna w wykonaniu przedszkolaków z poszczególnych grup. Dzieci z wielkim przejęciem recytowały wiersze o naszej Ojczyźnie, Jej różnych losach, dając dowód poczucia przynależności społecznej i narodowej. Nie zabrakło równiez piosenek żołnierskich takich jak "Przybyli Ułani pod okienko", "Maszeruja Strzelcy", "Witaj Zosieńko". Po  występie dzieci głos zabrał Pan Porucznik i opowiedzial dzieciom o Swojej służbie, o roli żołnierzy w czasie pokoju, a także jak zostać żołnierzem. Pan Porucznik zaprosił nasze dzieci do odwiedzenia jednostki wojskowej.

Składamy serdeczne podziękowanie zarówno Panu por. Julianowi Wrzeszcz  jak i Dowódcy 1 Łomżyńskiego Batalionu Remonowego płk Piotrowi Wolańskiemu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 09 listopada 2010 23:20
Data ostatniej edycji: śr, 10 listopada 2010 10:27:47

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę