Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Dzieciaki lubią brąz - Brązowy dzień w przedszkolu

Kolejny kolorowy dzień tym razem brązowy przeżylismy 8 listopada 2010 r. Tego dnia Rodzice ubrali Swoje pociechy w całą gamę odcieni brązów , a dodatkowo dzieci przyniosły do przedszkola Swoje ulubione maskotki oczywiście takie, które miały chociażby brązową łatkę , plamkę, ogonek czy uszko. Zabawę rozpoczęto po śniadaniu. Do zebranych przedszkolaków przybył Miś i oczywiście pierwszą zabawą była tradycyjna zabawa "Stary niedźwiedź mocno śpi". Konkursy, zagadki przeplatały śpiewy i tańce. Na zakończenie dzieci podzielone na grupy "rozweselały" smutne parasole.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 09 listopada 2010 22:13
Data ostatniej edycji: wt, 09 listopada 2010 23:18:51

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę