Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 marca 2023 napisz DONOS@

PASOWANIE w grupie III

Dnia 27 października 2010r pięciolatki z naszego przedszkola zostały pasowane przez Panią Dyrektor Jadwigę Juchniewicz. Oczywiście na pasowanie trzeba sobie "zasłużyć". Dzieci zaprezentowały napierw przedstawienie teatralne pt. "O Jacku, pszczole, wietrze i dzięciole". Z kolei w wierszu "Tak trzeba, tak nie wypada" dały dowód znajomości zasad dobrego wychowania. Tańcem izraelskim zakończył się występ dzieci. Następnie wszyscy odśpiewali hymn państwowy, po którym przedszkolaki złożyły ślubowanie. Po nich ślubowali również Rodzice. dopiero wtedy Pani Dyrektor pasowała każde dziecko na przedszkolaka. Na pamiątke tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i zrobiono zdjęcia. Miłym akcentem uroczystości był występ Pana Grzesia , nauczyciela rytmiki w naszym przedszkoly, który wykonał walca a-moll Fr.Chopina. Tortem i słodkim poczęstunkiem zakończono uroczystość.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 29 października 2010 19:24
Data ostatniej edycji: śr, 03 listopada 2010 22:32:33

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę