Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@
www.speed.hi.pl e-mail: speed@hi.pl tel.: (086) 2190 700

SPEED s.c. - systemy informatyczne

Firma SPEED powstała jako spółka dwóch osób fizycznych Marka Romanowskiego i Marka Maliszewskiego. Po formalnościach rejestracyjnych zaczęliśmy działać w październiku 1997r.

Początkowo sidziba firmy znajdowała się w mieszkaniu jednego z nas. Po krótkim czasie "zmieniliśmy siedzibę" na oficynę w budynku gospodarczym rodziców Marka Romanowskiego. Tak zaczęły się losy SPEED. Pierwsze tranzakcje - to sprzedaż materiałów ekspoloatacyjnych. Bez samochodów, ale z wielką chęcią ruszyliśmy do dzieła.

Wkrótce przyszedł czas na sprzedaż komputerów. Pierwszym był Optimus kupiony w Unifactorze. Ileż to było radości.
Przyszła kolej na zmianę lokalu. Było już stać nas na wynajęcie normalnego miejsca z "wystawką". Komputery stały się naszą branżą, eksploatacja nie. W tzw. międzyczasie spółka stała się trzyosobowa. Doszedł kolega, który miał składać komputery. Mariusz długo nie był z nami, rozstaliśmy się. Skoro chcieliśmy znaczyć coś jako firma komputerowa musieliśmy mieć osobę, która znałaby się lepiej od nas na tym. Tak właśnie Zbyszek Gryglik został wspólnikiem SPEED.

Od tego czasu dynamicznie zaczął rozwijać się SPEED. Mieliśmy już logo - autorstwa Marka Romanowskiego, mieliśmy wreszcie normalny szyld. Sprzedawaliśmy.
Zaczęliśmy podpisywać pierwsze umowy serwisowe, zostaliśmy lokalnym Partnerem SMB Compaq`a.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę