Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

ROBIN - Regionalne Biuro Turystyki

Serdecznie witamy Państwa w nowym sezonie letnim oraz w nowym serwisie internetowym. Mamy nadzieję, że przypadnie on państwu do gustu podobnie jak nasza oferta turystyczna.

Firma powstała w 1993 roku i przez pierwsze lata swojej działalności zajmowała się głównie krajowym i zagranicznym przewozem osób oraz innymi rodzajami usług związanych z turystyką. Obecnie zakres naszej działalności jest dużo większy. Jesteśmy organizatorami imprez turystycznych w kraju i za granicą. Główny jednak nacisk staramy się kłaść na turystykę przyjazdową. Organizujemy wycieczki i warsztaty specjalistyczne dla dzieci i młodzieży w naszej bazie w Olszynach. Posiadamy również bogatą ofertę skierowaną do firm - od zwykłych wycieczek do wyjazdów integracyjno-motywacyjnych. Jesteśmy również agentami innych - polskich i zagranicznych touroperatorów. Nasze biuro możecie państwo traktować również jako regionalne centrum informacji turystycznej. Pomożemy państwu zarezerwować miejsca nocegowe, przewodników, podpowiemy jak ciekawie spędzić weekend!

Oferta firmy na stronie: www.robin.4lomza.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę