Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

PEPEES SA

Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego "PEPEES" S. A. w Łomży jest jednym z najważniejszych zakładów przetwórstwa rolno-spożywczego w województwie podlaskim i jednym z największych pracodawców na lokalnym rynku pracy. Grupa PEPEES zatrudnia ok. 740 osób.

Początek przedsiębiorstwu dały Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego, powstałe w 1960 r. Za lokalizacją zakładów w Łomży przemawiała bliskość czystej ekologicznie bazy surowcowej i tradycje uprawy na tych terenach ziemniaków o wysokiej zawartości skrobi. W skład kombinatu ziemniaczanego weszła krochmalnia i glukozownia. W latach 70-tych działalność zakładu została poszerzona o produkcję pasz.
Piwowarsko-Słodowniczych zlokalizowanego w sąsiedztwie Browaru (powstał w 1968 r. i był pierwszym wybudowanym po wojnie od podstaw browarem w kraju). Za lokalizacją zakładu przemawiała dobra jakość wód głębinowych, które bez uzdatniania i obróbki spełniały wysokie wymogi wody browarnianej. Sąsiedztwo Zakładów Przemysłu Ziemniaczanego zapewniała Browarowi dostęp do energii elektrycznej i cieplnej oraz możliwość utylizacji ścieków.

więcej o PEPEES S.A www.pepees.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę