Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

DOMEL Spółka z o.o. - producent okien i drzwi

Prężny i dynamiczny rozwój firmy „DOMEL” sp. z o.o. to zasługa naszych Partnerów Handlowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy produkty nowoczesne, które przy atrakcyjnej cenie łączą w sobie walory estetyczne i użytkowe.

Pragniemy zapoznać Państwa z naszą bogatą ofertą handlową.
Nasze Okna i Drzwi z PVC produkujemy w dwóch systemach: bezołowiowym PLUSTEC oraz SPECTUS.
Profil PLUSTEC zamiast ołowiu zawiera stabilizator wapniowo-cynkowy, dzięki któremu ramy okienne nie wydzielają żadnych drażniących, szkodliwych substancji i są polecane m.in. alergikom i astmatykom.
Profil SPECTUS to nowoczesny, europejski, czterokomorowy system, przynoszący niezliczone korzyści użytkownikowi. Użycie szarych uszczelek w oknach i drzwiach eliminuje tzw. czarne linie.
Oba profile nadają się szczególnie do mieszkania, obiektów służby zdrowia czy oświaty.
Mamy do dyspozycji systemy trzy-, cztero-, pięcio- komorowe gwarantujące doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Posiadanie tak wielu możliwości pozwala nam zaspokoić najbardziej wyszukane oczekiwania Klientów.
Nasze okna wyposażone są w sprawdzone, niemieckie okucia Winkhaus.
Jesteśmy również producentem szerokiej gamy stolarki aluminiowej w oparciu o profil firmy Metra Poland w systemach ciepłym i zimnym. Okna i Drzwi aluminiowe wyposażone są w okucia renomowanych firm: Dr Hahn, Fapim, Winkhaus.
Wysokiej jakości surowce, zaawansowane technologicznie maszyny, wykwalifikowana kadra produkcyjna oraz fachowy personel handlowy to nasz przepis na osiągnięcie sukcesu i zdobycie wysokiej pozycji na rynku.
Oferowane przez nas okna spełniają najnowsze, rygorystyczne normy europejskie i międzynarodowe. Posiadamy niezbędne świadectwa, atesty i aprobaty stwierdzające wysoką jakość naszych wyrobów.

Dynamiczny rozwój naszej firmy to przede wszystkim zasługa wielu wspaniałych kontrahentów. Dzięki Nim docieramy do każdego klienta, któremu oprócz konkurencyjnych wyrobów, oferujemy wiarygodność, fachowość i doświadczenie.

Dlatego też, Nasze Okna są…

... Najchętniej Kupowane

10 LAT GWARANCJI

Już dziś dołącz do tych, do których należy przyszłość!
Biuro obsługi Klienta: Łomża, Al.Piłsudskiego 70 tel. 086/ 215 66 81
www.domel.pl

Prezes Zarządu
Krzysztof Zabielski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę