Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Niemcy lepsi...

Dwa srebrne medale wywalczyli łomżyńscy lekkoatleci zakwalifikowani do kadry Polski na mecz z Niemcami U-18. Polscy lekkoatleci wygrali tylko 15 z 40 rozegranych konkurencji i cały mecz przegrali różnicą 44 punktów.

Mecz rozgrywany był na stadionie Rudolfa Harbiga w Bornie. W każdej z konkurencji startowały po dwie osoby z każdego z państw, przy czym zawodnicy i zawodniczki nie mogli mieć więcej niż 17-lat.
Ewelina Lubiejewska zawodniczka klubu „PREFBET Śniadowo” Łomża, która wystartowała w biegu na 2000m z przeszkodami zajęła drugie miejsce z czasem: 7:03,32. Zwyciężczyni biegu  Johanna Schulz była ponad sześć sekund szybsza.
Także Adrian Góralczyk z NAREW Kurpiewski Łomża, który w skoku w dal ponownie pokonał barierę siedmiu metrów osiągając wynik 7.04 m, zajął drugie miejsce. Zwycięzca tej konkurencji Niemiec Stephan Hartmann skoczył na odległość 7,31m.

W meczu wystartowała jeszcze jedna zawodniczka z Łomży - Katarzyna Smakowska („PREFBET Śniadowo”), która w biegu na 2000m z przeszkodami była czwarta.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę