Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
ROK www.rok.4lomza.pl, rok@4lomza.pl, tel. (086) 2190200

Kapela Kurpiowska

Skład: Jan Suchodoła, Witold Lisiecki, Marek Żemek, Antoni Nasiadko, Eugeniusz Nasiadko, Ryszard Motulewicz.
Kapela w swoim repertuarze ma pieśni i tańce kurpiowskie, a także z innych regionów Polski. O wysokim poziomie wykonywanych utworów świadczą pierwsze nagrody na wojewódzkich i międzywojewódzkich konkursach, udział w Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym Baltica 1996 (Wilno) oraz w 1998 r. udział w obchodach 100-lecia Dalfsen (Holandia).
Patronat nad Kapelą Kurpiowską Regionalny Ośrodek Kultury sprawuje od dziewięciu lat. Kapela gra ponad 30 lat (powstała jako Kapela przy Skansenie Kurpiowskim).

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę