Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
ROK www.rok.4lomza.pl, rok@4lomza.pl, tel. (086) 2190200

Klub Tańca Towarzyskiego "Akat"

lub Tańca Towarzyskiego "Akat" działalność rozpoczął w 1989 roku. Klub zarejestrowany jest w Polskim Towarzystwie Tanecznym. Ma na swoim koncie liczne sukcesy (nagrody i wyróżnienia zdobyte w konkursach i turniejach tanecznych organizowanych przez PTT) i w dalszym ciągu rozwija się. KTT "AKAT" opiera się na parach posiadających różne klasy taneczne: pary bezklasowe, E, D i C. Nabór do klubu odbywa się w październiku i w marcu. Trenerami klubu są Magdalena i Jacek Baczewscy.
W ROK prowadzone są zajęcia taneczne, a najzdolniejszym tancerzom składa się propozycję wstąpienia do Klubu TT "AKAT". Zajęcia są we wtorki i czwartki w godz. 16.00-17.00.
Ponadto w ROK odbywają się zajęcia z rytmiki tanecznej dla dzieci w wieku 7 - 10 lat. Prowadzone są także zajęcia dla dorosłych, którzy chcą uczyć się tańca towarzyskiego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę