Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
Regaty Żeglarskie w Rajgordzie

Regaty "O XXVII Błękitną Wstęgę Jeziora Rajgordzkiego"

Yacht Club "Arcus" zaprasza wszystkich żeglarzy na regaty O XXVII Błękitną Wstęgę Jeziora Rajgrodzkiego. Regaty odbędą się w Integracyjnym Ośrodku Żeglarskim w Rajgrodzie ul. Szkolna 7A w dniach 3 - 4 lipca 2010r.

Zaproszenie na XXVII Integracyjne Regaty "O Błękitną Wstęgę Jeziora Rajgrodzkiego
Zaproszenie na XXVII Integracyjne Regaty "O Błękitną Wstęgę Jeziora Rajgrodzkiego

Zgłoszenia i rejestracja zawodników do regat prowadzona będzie telefonicznie pod numerem 086 272 19 01 kom.503-070-028 oraz w  dniu regat 3 lipca w godz. 9.00 - 10.00 w biurze regat. Zwycięska załoga otrzyma pamiątkowy puchar i tradycyjną „Błękitną Wstęgę Jeziora Rajgrodzkiego”. W załączeniu szczegółowy program regat. Zapraszamy do uczestnictwa, życząc wspaniałej zabawy i pomyślnych wiatrów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę