Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@
Rajgród Nagrodzony

„Przyjazny brzeg” w Rajgrodzie

Yacht Club otrzymał nagrodę „Przyjaznego Brzegu” za uczynienie ośrodka w Rajgrodzie w pełni przyjaznym dla osób niepełnosprawnych. Konkurs o zasięgu ogólnopolskim organizowany jest przez Polski Związek Żeglarski i Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze. Wręczenie „Przyjaznych Brzegów” odbyło się podczas XVIII Targów Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda.

W Warszawskim Centrum EXPO XXI na targach Wiatr i Woda spotykali się przedstawiciele branży i miłośnicy sportów i rekreacji na wodzie. To największa tego typu impreza w kraju. W tym roku swoje wyroby i usługi prezentuje blisko 250 wystawców. Na targach Klub otrzymał Nagrodę Przyjaznego Brzegu za uczynienie ośrodka w Rajgrodzie w pełni przyjaznym dla osób niepełnosprawnych. Nagrodę w imieniu Yacht Klubu odebrał komandor klubu Grzegorz Szozda. Jak sam mówi jest to wielkie zwieńczenie jego pracy w propagowaniu żeglarstwa na Ziemi Łomżyńskiej. Kosztowało go to wiele zdrowia, pracy i zaangażowania, a efekty może co roku ogląda wiele młodych ludzi  zgłębiających tajniki żeglarstwa na obozach żeglarskich organizowanych w ośrodku w Rajgrodzie przez Klub. Jak relacjonuje obecny na uroczystości wręczenia nagród „Przyjaznego Brzegu” wiceprezydent Łomży Marcin Sroczyński takie samo trofeum przypadło także dla Biebrzańskiego Parku Narodowego w dowód uznania za łączenie wymogów ochrony środowiska z potrzebami ruchu turystycznego i wypromowanie w Europie Bagien Biebrzańskich jako „polskiej Amazonii” otrzymał Nagrodę Przyjaznego Brzegu za 2006 rok. W sumie wyróżnienie otrzymało około 10 marin i stanic w całej Polsce w tym miasto Łeba, marina w Mikołajkach, stanica w Kamieniu. Ideą konkursu jest promowanie turystyki i miejsc (portów, stanic, marin), które są najbardziej przyjazne odwiedzającym je turystom.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę