Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
Informacja

Statuetka Wdzięczności dla Yacht Clubu

Statuetka Wdzięczności wraz z Listem Gratulacyjnym
W dniu 16 listopada 2008r. Stowarzyszenie klub został wyróżniony „Statuetką Wdzięczności” podczas integracyjnej imprezy „Spotkanie z twórczym życiem osób niepełnosprawnych” które odbyło się w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Impreza odbyła się pod patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego Jarosława Zygmunta Dworzańskiego, Prezydenta Miasta Białegostoku dr hab. Tadeusza Truskolawskiego oraz Dyrektora Podlaskiego Oddziału PFRON Adama Wińskiego. Statuetka wręczana jest przez Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Twórców Niepełnosprawnych NIKE z Białegostoku osobom i instytucjom działającym na rzecz środowiska osób niepełnosprawnych. Zarząd klubu pragnie podziękować organizatorom za tak szlachetne i wspaniałe wyróżnienie, które cieszy i mobilizuje do jeszcze większej i wytrwalszej pracy na rzecz osób niepełnosprawnych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę