Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

UŚMIECHNIĘTE STROFKI - finał konkursu recytatorskiego

Dnia 4 czerwca 2010 w Klubie Garnizonowym w Łomży odbył się XXI finał konkursu Uśmiechnięte strofki. Przygotował go Teatrzyk Żywego Słowa LOGOS przy finansowym wsparciu Urzędu Miasta Łomży i Starostwa Powiatowego oraz Spółdzielni Mieszkaniowej „Perspektywa”. W kategorii przedszkolaków główne nagrody zdobyły dwie dziewczynki z grupy sześciolatków naszego przedszkola. I miejsce otrzymała Agatka Domańska za recytację wiersza "Sum". Natomiast II miejsce zdobyła Natalka Iwaniuk za wiersz "Kłamczucha". Gorąco gratulujemy obu dziewczynkom.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 08 czerwca 2010 22:02
Data ostatniej edycji: wt, 08 czerwca 2010 23:10:25

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę