Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Dostojny Solenizant

Dnia 8 maja br. w dniu imienin Stanisława starszaki wraz z Panią Dyrektor Jadwigą Juchniewicz, nauczycielką Barbarą Florczyk, katechetką Eugenią Twardosz i Przedstawicielami Rady Rodziców odwiedzili z życzeniami Kurię Biskupią. Gorące życzenia imieninowe otrzymał J.E. Ks. bp Stanisław Stefanek. Dzień Patrona imiennego Biskupa Stanisława uczcili między innymi Łomżyńscy Bracia Kurkowi. Jego Ekscelencji życzymy wszelkich Łask Bożych w niesieniu posługi Kościoła.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 19 maja 2010 10:27
Data ostatniej edycji: śr, 19 maja 2010 11:23:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę