Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Złoty jubileusz naszego pisemka - listopad 2006r

To już 50 numer naszego „Biuletynu informacyjnego”. Taki jubileusz skłania do refleksji i podsumowań. Oto niektóre z nich:

- pierwszy numer biuletynu ukazał się w czerwcu 1994 r, czyli jest naszym nieodłącznym      towarzyszem już ponad 12 lat. Biuletyn jest źródłem rzetelnej wiedzy medycznej na temat nowotworów ,leczenia, praw pacjenta, a także porad psychologicznych, rad jak się odżywiać, jak radzić sobie ze stresem, słowem – jak żyć.

- pierwszy zespół redakcyjny : Ewa Iwanowska, Anna Zborowska, Bożena Doliwa, Halina Sokołowska

- już w 2 numerze biuletynu pojawił się nasz znak graficzny /logo/ - opracowany nieodpłatnie  przez artystę plastyka – Janusza Czarnego.

- także w 2 numerze znalazł się tekst zachęcający do współpracy z nami; aktualny do dziś. Słowami tymi zwracamy się dziś do WAS: „Jeśli obawiasz się choroby nowotworowej, jeśli jesteś chora, jeśli masz osobę chorą w rodzinie skontaktuj się z nami. Służymy informacją, radą, wsparciem. Pamiętaj nie jesteś sama ze swoim problemem. Inne kobiety nauczyły się z tym żyć a teraz gotowe są pomóc tobie. Przyjdź: posłuchaj, porozmawiaj, pomóż sobie i innym.”

- od 4 numeru doszła do zespołu redakcyjnego Ania Dąbrowska,  pojawiła się pierwsza „buzia” na stronie tytułowej, i tak już zostało. To tradycja. I tu osobista refleksja – Ania planowała, by umieszczać tu uśmiechnięte buzie naszych koleżanek ze stowarzyszenia. Los zdecydował inaczej, to my Jej kolorową podobiznę umieściłyśmy w ostatnim numerze – 49, poświęconym w całości Jej życiu i pracy na rzecz innych

. - do naszego biuletynu pisali dr. Ewa Iwanowska, dr Bogumiła Czartoryska-Arłukowicz,  dr Tadeusz Oleszczuk ,psycholog Anna Zborowska, dr Małgorzata Wagner-Oleszczuk, dr Krzysztof Dach, dr n. med. Wiesław Wenderlich, dr n. med. Ryszard Wagner, Także lekarze z Centrum Onkologii w W-wie – dr Hanna Tchorzewska, dr n med. Wiktor Chmielarczyk, dr n. med. Monika Nagadowska. Lekarze z CSK MON WIM  -dr Maria Górnaś, prof. Cezary Szczylik i wielu innych.

- otrzymaliśmy wiele listów, pozdrowień, podziękowań za wsparcie oraz wspierających nas od naszych wiernych czytelników m.in.: od Pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej, od Haliny Miroszowej, Zofii Michalskiej, Amazonek z Chicago i polskich klubów kobiet po mastektomii.

- zamieszczałyśmy podziękowania za bezinteresowne wsparcie dla wszystkich ludzi dobrej woli, którzy nam pomagają, dla ofiarodawców, dobroczyńców i sponsorów. To tylko  dzięki ich gorącym sercom i hojności możemy istnieć i pomagać innym.                                             Helena Putkowska
Helena Putkowska
cz, 07 grudnia 2006 15:13
Data ostatniej edycji: 2006-12-07 20:34:57

Helena Putkowska
nie, 02 maja 2010 11:52
Data ostatniej edycji: pon, 10 maja 2010 15:14:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę