Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Byliśmy w teatrze

Bajki i baśnie są doskonałym środkiem, poprzez który możemy my dorośli pokazywać dzieciom świat wartości,świat marzeń, czarów i wyobraźni. Dlatego właśnie, co pewien czas, odwiedzamy Teatr Lalki i Aktora w Łomży. Tym razem dzieci obejrzały, historię znaną na wszystkich kontynentach, spektakl w reżyserii Jarosława Antoniuka "Kopciuszek". Mamy nadzieję ,iż dzięki tej bajce w przedszkolakach pozostanie wiara w to ,że pewne postawy są dobre,inne złe, pewne rzeczy w życiu są dobre , a inne złe, pewne zachowania zostają nagrodzone, za inne trzeba ponieść karę.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 23 marca 2010 23:14
Data ostatniej edycji: wt, 23 marca 2010 23:35:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę