Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Obchody DNIA MARCHEWKI

Dzień 18 lutego 2010r był niecodziennym dniem w Przedszkolu Publicznym Nr 5 w Łomży. Tego dnia obchodzono Dzień Marchewki. Placówka od początku roku szkolnego realizuje Program Kubusiowi Przyjaciele Natury. Poprzez taką formę między innymi nauczycielki promują wśród swoich wychowanków, zdrowy styl życia. Dzień Marchewki posłużył zachęcaniu dzieci do spożywania warzyw i owoców jako darów natury.

Uroczystość rozpoczęto pogadanką,  dzieci wyszukiwały na piramidzie zdrowia miejsce marchewki i innych produktów spożywczych.  W dalszej części  przedszkolaki bawiły się, pokonując  różne zadania w tym zręcznościowe;  tańczyły, śpiewały. Wiele emocji wzbudziła zabawa, w której, pośród różnych kawałków warzyw i owoców, wyszukiwano plastrów marchewek z zasłoniętymi oczami. Ogromnie  wrzało,  kiedy był „wyścig marchewek” ciągniętych na kłębku z włóczką. Zabawy przeplatały tańce, śpiewy i pląsy. W dalszej części wybrano Marchewkową Królową i Marchewkowego Króla z każdej grupy po jednej parze. Na zakończenie w nagrodę  dzieci otrzymały do chrupania pyszne  marchewki, a na obiadowy deser oczywiście marchewkowy sok. Zrobiono  także pamiątkowe zdjęcia.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za aktywne włączenie się i przygotowanie kostiumów marchewek lub przebranie dzieci w pomarańczowe stroje.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 19 lutego 2010 00:21
Data ostatniej edycji: nie, 14 marca 2010 19:17:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę