Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Zajęcie otwarte dla Rodziców

Dnia 7 stycznia 2010 w godzinach popołudniowych w grupie starszaków odbyło sie zajęcie otwarte dla Rodziców. Przybyli niemal wszyscy Rodzice. Z troską i zaciekawieniem obserwowali Swoje pociechy, ich aktywność na zajęciu. Rodzice mieli okazję obejrzeć Swoje dziecko na tle grupy, jego umiejetności w pokonywaniu zadań stawianych przez nauczyciela. Rodzice nie byli tylko biernymi obserwatorami. Na zaproszenie nauczycielek aktywnie włączyli się do zajęć, co potwierdzają poniższe zdjęcia. Jesteśmy dumni zarówno z naszych wychowanków, jak i Rodziców, którzy czynnie uczestniczą w życiu przedszkola.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 13 stycznia 2010 22:52
Data ostatniej edycji: cz, 14 stycznia 2010 00:09:41

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę